Mød SIGNboarderne

På SIGNboard har vi 8 fastansatte tegnsprogstolke. Udover de fastansatte tegnsprogstolke har vi tilknyttet freelance skrivetolke samt freelance tegnsprogstolke.

Herunder kan du møde administrationen samt de fastansatte tegnsprogstolke.

 

Planlægger Connie Lie adm@signboard.dk mob: 60957645
Conni Lie
Tolkeadministrator 
adm@signboard.dk
mob: 60 95 76 45

 Ejer Peter adm@signboard.dk
Peter Skjerning
Ejer og økonomiansvarlig
adm@signboard.dk

Ejer Jan Lundell adm@signboard.dk mob: 60957645
Jan Lundell
Ejer
adm@signboard.dk
mob: 60 95 76 45

Ejer og tegnsprogstolk Sussi Toft sussi@signboard.dk 22375772
Sussi Toft
Ejer og tegnsprogstolk
sussi@signboard.dk
mob: 22 37 57 72

Tegnsprogstolk Julie Hartmeyer julie@signboard.dk mob: 51 64 99 07
Julie Hartmeyer
Exam. Tegnsprogs- og Skrivetolk
julie@signboard.dk

Tegnsprogstolk Louise Jacobsen louise@signboard.dk mob: 29403513
Louise Jacobsen
Exam. Tegnsprogstolk
louise@signboard.dk

Tegnsprogstolk Louise Nikolajsen louisen@signboard.dk
Louise Nikolajsen
Exam. Tegnsprogs- og Skrivetolk
louisen@signboard.dk

Tegnsprogstolk Maise Stenberg mai@signboard.dk mob: 31 65 84 49
Maise Stenberg Jensen
Exam. Tegnsprogs- og Skrivetolk
mai@signboard.dk

Tegnsprogstolk Marie Toxværd marie@signboard.dk mob: 31 16 71 73
Marie Toxværd
Exam. Tegnsprogs- og Skrivetolk
marie@signboard.dk

 Tegnsprogstolk Pernille Pedersen Pernille@signboard.dk mob: 31 12 03 22
Pernille Pedersen
Exam. Tegnsprogs- og Skrivetolk
pernille@signboard.dk

Tegnsprogstolk Sidsel Wagner Davidsen Sidsel@signboard.dk mob: 20 57 74 02
Sidsel Wagner Burgess
Exam. Tegnsprogstolk
sidsel@signboard.dk

Maja Maja@signboard.dk mob:31 20 90 77
Maja Toft
Supervisor og tegnsprogsunderviser
maja@signboard.dk
SMS/WhatsApp/Glide: 31 20 90 77